Апартаменты

Mary Homes

Фотографии и информация об объекте размещения взята с сайта Booking.com

Наличие мест и цены

Для того чтобы забронировать апартаменты Mary Homes укажите даты заезда и отъезда

ПРИБЫТИЕ
ВЫЕЗД
НОМЕРОВ
+
1
ВЗРОСЛЫХ
+
2
ДЕТЕЙ
+
0

Вы можете получить кэшбэк 4% с этого бронирования.

Узнать цены
Поиск отелей на Booking.com.
Мы не берем никаких коммиссий и
иных скрытых платежей.

Об отеле

Апартаменты Mary Homes расположены в городе Несебр в провинции Бургас, недалеко от Старого Несебра. К услугам гостей бесплатная частная парковка.

В числе удобств апартаментов с паркетным полом кондиционер, собственная ванная комната, телевизор с плоским экраном, бесплатный Wi-Fi, шкаф, гостиная, оборудованная кухня и балкон с видом на море. Во всех апартаментах есть гостиная и обеденная зоны.

Гости могут отдохнуть на террасе.

Центральный пляж Равды находится в 2,9 км от апартаментов Mary Homes, а аквапарк Aqua Paradise — в 7 км. Расстояние до аэропорта Бургаса составляет 20 км.

Особые условия

Управляется физическим лицом

Услуги

Общие

  • Парковка
  • Бесплатная парковка
  • Парковка на территории
  • Частная парковка
  • Wi-Fi доступен на всей территории

Зоны общественного пользования

  • Терраса

Услуги уборки

  • Прачечная

Сервисы

  • Интернет
  • Wi-Fi
  • Бесплатный беспроводной доступ в Интернет

Разное

  • Кондиционер

Типы номеров

Кол-во человек
4
Площадь номера
60м2

Апартаменты с 1 спальней

от 6 563 руб.
Кол-во человек
4
Площадь номера
50м2

Апартаменты с видом на море

от 6 563 руб.
Добавить отзыв

Отзывы от Туристер.ру

Из наших туристов еще никто не написал отзыв об этом отеле

Отзывы от Booking.com

Радослав, был в сентябре 2021
10.0
превосходно
Прекрасна гледка към морето и супер локация!
Stela, был в сентябре 2021
10.0
превосходно
Прекрасно място, страхотно местоположение, много мила домакиня, невероятно чисто и подредено, а изгледа към морето, нямам думи да опиша. Ако имаше по-висока оценка от 10 щях да я дам с две ръце.
Боян, был в августе 2021
10.0
превосходно
Апартамента беше нов, чист и уютен. Бяхме за малко, но има отлични условия за по-дълъг престой. Панорамна гледка - към Слънчев бряг, Св.Влас и Елените (които се виждат от легнало положение от спалнята) и Стария град. Топ! Страхотен изглед, особено при изгрев. Близко до Статия град. Останахме приятно изненадани от запазеното за нас паркомясто. Очаквахме да имаме проблем с това. Благодарим за топлото посрещане и… до догодина! :)
Лили, был в августе 2021
10.0
превосходно
Близо до Стария град, удобни легла, супер чисто.
Ivan, был в августе 2021
10.0
превосходно
Фантастичен,модерно обзаведен апартамент,в близост до плаж,център и приказният стар град.Чистота,уют,комфорт и морска гледка спираща дъха.Дамата,която отдава апартамента е изключително мила.Благодарим ти, Мария ,за перфектната почивка,която ни осигури!Ще те посетим отново!
Аноним, был в июне 2021
9.0
превосходно
Апартаментът беше изключително чист и поддържан. Домакинята - усмихната и отзивчива. Препоръчвам!
Валерия, был в мае 2021
10.0
превосходно
Горещо препоръчвам Mary Homes! Апартаментът е великолепен с прекрасна морска гледка и над морската променада, в непосредствена близост до провлака, свързващ Новия със Стария град. Наблизо са едни от най-добрите ресторанти в Новия град, както и магазин за плодове, пекарна и кафене. Собственичката Мария е много топъл и мил човек. Ще даде съвети за всичко, което Ви интересува. В апартамента има всичко необходимо за едно четиричленно семейство, включително и в кухнята. Леглата и възглавниците са изключително удобни, което е голяма рядкост. Няма да сгрешите, ако отседнете при Мария!
Stanimir, был в апреле 2021
10.0
превосходно
Изключителен и уютен апартамент! Много модерен, оборудван с всичко, където можете само да се насладите на престоя си. Много приятна и отзивчива собственичка, готовa да ни помогне с всичко. Старият град и новия център са на пешеходно разстояние. Гледка към морето от стаите. Вкусно кафе и топли стаи. Удобно легло! Горещо препоръчваме мястото и определено ще се върнем отново! ---------- Exceptional and cozy suite! Very modern, equipt with everything place where you can only enjoy your stay. Very pleasant host, ready to help with everything. The old town and the new city center are at walk distance, sea view from the rooms. Delicious coffee and warm rooms. Comfortable bed! Highly recommended place and we definitely will back again!
 
Ответ Mary Homes
Благодаря от сърце, за хубавата оценка и за хубавите думи!
Mariana, был в октябре 2020
10.0
превосходно
Всичко
Sofia, был в сентябре 2020
10.0
превосходно
Местоположението е перфектно, гледката е чудесна, има място за паркиране, има заведения на 5 крачки. Голям апартамент, чист, удобен. Кухнята е добре оборудвана, има голям хладилник. Имаше 2 тераси, от едната се виждаше морето. Жената, която ни посрещна беше много мила и отзивчива. Прекрасен Несебър и прекрасно място за настаняване.
Апартаменты
Mary Homes Забронировать:

Booking.com