Отель

Family Hotel Flora

Фотографии и информация об объекте размещения взята с сайта Booking.com

Наличие мест и цены

Для того чтобы забронировать отель Family Hotel Flora укажите даты заезда и отъезда

ПРИБЫТИЕ
ВЫЕЗД
НОМЕРОВ
+
1
ВЗРОСЛЫХ
+
2
ДЕТЕЙ
+
0

Вы можете получить кэшбэк 4% с этого бронирования.

Узнать цены
Поиск отелей на Booking.com.
Мы не берем никаких коммиссий и
иных скрытых платежей.

Об отеле

Семейный отель Flora находится в центре города Несебр. К услугам гостей номера с кондиционером, бесплатная частная парковка, бесплатный WiFi, а также ресторан и бар.

Номера располагают телевизором с кабельными каналами, холодильником, гостиной зоной и ванной комнатой. В некоторых номерах имеется диван. На балконе установлена садовая мебель.

Курорт Солнечный берег расположен в 4,8 км. Расстояние до продуктового магазина составляет 50 метров. За 15 минут можно дойти до Старого города Несебра. Аэропорт Бургас расположен в 24 км. По запросу и за дополнительную плату предоставляются услуги трансфера.

Особые условия

Пожалуйста, заранее сообщите Family Hotel Flora предполагаемое время прибытия. Вы можете использовать поле «Особые пожелания» при бронировании или связаться с объектом размещения напрямую — контактные данные указаны в вашем подтверждении бронирования.
Оплату необходимо внести посредством банковского перевода до приезда. Администрация объекта размещения свяжется с вами после бронирования и предоставит необходимые инструкции.

Услуги

Общие

  • Парковка

Питание и напитки

  • Ресторан
  • Бар

Зоны общественного пользования

  • Сад
  • Терраса

Разное

  • Номера для некурящих
  • Семейные номера
  • Кондиционер

Сервисы

  • Интернет
  • Wi-Fi
  • Бесплатный беспроводной доступ в Интернет

Развлечения и семейные услуги

  • Детская игровая площадка

Транспорт

  • Трансфер (за дополнительную плату)

Типы номеров

Кол-во человек
2
Площадь номера
20м2

Двухместный номер с 1 кроватью или 2 отдельными кроватями и балконом

от 2 303 руб.
Кол-во человек
3
Площадь номера
25м2

Трехместный номер с балконом

Кол-во человек
4
Площадь номера
40м2

Люкс с балконом

Добавить отзыв

Отзывы от Туристер.ру

Из наших туристов еще никто не написал отзыв об этом отеле

Отзывы от Booking.com

Саманта, был в августе 2021
5.0
оценка
В стаята имаше хладилник, климатик и хавлии.
Emilly99, был в августе 2021
5.0
оценка
Хареса ми домакиня, той се държеше прекрасно през цялото време. Винаги правеше всичко възможно да помогне с каквото не е наред. Любезен, общителен и много мил. Мястото е много близо до плажа, до центъра. Хареса ми терасата, беше обезопасена, ние бяхме с малко дете. Мястото беше тихо. Имаше винаги топла вода.
Попов, был в августе 2021
10.0
превосходно
Огромное спасибо, за великолепный прийом. Приехали на много раньше, в 7.00 вместо 12ти. Моментально ответили на телефонный звонок, через 5 минут мы были заселены. Великолепное место расположения в центре Несебыра. Все рядом и доступно в течение 2 мин ходьбы. Тихий уютный отельчик, для тех, кто любит уединение и тишину. Спасибо.
Йорданка, был в августе 2021
2.0
оценка
Локацията.
Светломир, был в июле 2021
1.0
оценка
Споделям лош опит с Букинг и този "хотел". Ползвам ги, защото е удобно и можеш да резервираш в последния момент. Когато пристигнахме на място се оказа, че хотелът е запълнен и няма свободни стаи за нас. След кратък спор парите за резервацията ни бяха възстановени от собственика, но тепърва трябваше да търсим нови стаи, което доведе до двойни разходи за хощувки. Писах два пъти на Букинг, без отговор до ден днешен. Явно е станало някакво объркване, но аз имах потвърдена резервация от сайта и от хотела. Не съм направил нищо нередно, а трябваше да си понесем последствията заедно с моите приятели. Работил съм в сферата и правя следното предположение - на рецепция са пристигнали случайни гости и са пуснати на по-висока цена... ние с резервацията отпаднахме. Забележка за букинг - оправете си съпорта, нито аз нито собственикът на хотела успя да се свърже с Вас. Ще се замисля за следващият път коя резервационна система да ползвам. Приятна ваканция на всички :)
 
Ответ Family Hotel Flora
Здравейте г-н Кутинчев! Още щом получихме известие за вашата резервация,Ви уведомихме,че нямаме свободни стаи и ще ви върнем сумата,понеже дни на ред не можехме да се свържем с Букинг,за да ви анулират резервацията.Вие знаехте това от първият ден на вашата резервация и не сте го научили в деня,в който сте дошли,както твърдите.Не сме настанявали никой на случаен принцип, за повече пари!Цената е една и съща за всички гости на хотел Флора! Наличността на стаите ни вече е коригирана и за в бъдеще няма да има повече подобни ситуации :) Приемете нашите извинения!
Veselin, был в июле 2021
8.0
превосходно
Леглата са удобни.Дадоха ни чинии, вилици, чаши и нож. Плажа е близо има супермаркети, пазар за зеленчуци и плодове, банкомат, зъболекар.
Отель
Family Hotel Flora Забронировать:

Booking.com